Vaše dovolená začíná právě u nás

Dobijte energii v srdci krajiny, ze které vyvěrají minerální prameny. Dobijte energii v George Pensionu v Mariánských Lázních.

Všechny pokoje, které nabízíme jsou nekuřácké, mají vlastní koupelnu a toaletu, ručníky a fén jsou součástí vybavení. V každém pokoji se také nachází televizor. Dále je k dispozici mikrovlnná trouba, lednice, nádobí s příbory a rychlovarná konvice a kávovar, abyste si mohli připravit snídani. Ovšem i pro chvilku s dobrým vínem jsme vybaveni.

Na pozemku pensionu je prostor k bezpečnému zaparkování Vašeho vozu. Najdete tam opečovávanou zahradu s množstvím květin a keřů.

Ceník

Opravdu nás těší Váš zájem zažít dovolenou v jedné ze slavných vil Karlovarského kraje. Že jste to netušili? Přečtěte si více v sekci "o nás." 

Dvojlůžkový pokoj s terasou

2 osoby / 1 noc

1500 Kč

Dvojlůžkový pokoj

2 osoby / 1 noc

1300 Kč

Rodinný apartmán

2 osoby / 1 noc (2 pokoje se sdílenou koupelnou)

1500 Kč

Rodinný apartmán

3 osoby / 1 noc (2 pokoje se sdílenou koupelnou)

1850 Kč

Rodinný apartmán

4 osoby / 1 noc (2 pokoje se sdílenou koupelnou)

2200 Kč

V ceně není zahrnutý poplatek z pobytu (lázeňský poplatek) - 50Kč/osoba/den (od 18let) 

Nabíjení elektrokol

Nabití jednoho kola

30 Kč

Rezervační a storno podmínky

Pro závaznou rezervaci požadujeme zálohu ve výši 50% z celého pobytu.

Rezervaci lze zrušit bez poplatku 14 dní před nástupem na pobyt. Poté jsou storno podmínky následující: při zrušení od 13 dní před pobytem bude účtován 25% storno poplatek, při zrušení od 3 dní před pobytem bude účtován 50% storno poplatek, při zrušení 1 den předem a při nedojezdu bude účtován 100% storno poplatek.

Plánujete delší pobyt v Mariánských Lázních? Můžeme Vám připravit nabídku/ balíček na míru.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Hodnocení hostů

Spokojenost našich hostů je pro nás důležitá a proto se vždy snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům. Na dovolené si každý zaslouží odpočívat a dostávat jen to nejlepší a my si přejeme, abyste se z dovolené od nás vraceli s pozitivními zážitky, plni energie a příjemných vzpomínek.

Jana

S rodinou 

"Soukromí, pohodlná postel, možnost posezení na zahradě. Dobré klidné umístění penzionu, ale blízko do města i do přírody"

Jarmila

Manželský pár 

"Oceňujeme naprosto klidnou lokalitu a zázemí, kde jsme nejen měli, ale i cítili absolutní komfort a domácí prostředí. Takto strávených dní bychom potřebovali mnohem více a velmi to doporučujeme i všem ostatním."

Miroslav

Manželský pár

"Pokud bych se do Mariánských Lázní vracel, hledal bych přednostně pobyt v Penzionu George. Pobyt v penzionu George byl prostě pohodový. Po věcných vstupních informacích od paní majitelky vše fungovalo jak bylo řečeno. Prvorepubliková udržovaná vila se zachovalým funkčním interiérem stále dýchá svou dobovou atmosférou. Majitel se pečlivě stará o poměrně rozlehlou zahradu."

Lucie

Mladý pár

"Super prodloužený víkend. Majitelé milí, vše jak bylo domluveno, pokoj čistý, krásný, super terasa, okolí nádherné."

Chtěli byste přijet? Napište nám na georgepension@email.cz